Bieżąca Konferencja

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile zaprasza na Konferencję Galaktyka Edukacji 8 pt. "Jak ominąć zagrożenia i osiągnąć sukces – podwójna „twarz” social mediów", która odbędzie się  22 listopada 2017 roku w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile, ul. Kołobrzeska 15. 

Rejestracja

Program

12:45 – 13:00 Rejestracja na konferencję

13:00 – 13:15 Otwarcie konferencji

13:15 – 14:15 Wykład: Witold Kołodziejczyk – Charakter  w świecie social mediów

14:15 – 14:30 Przerwa

14:30 – 15:15 Wykład: Agata Baj – Moje edukacyjne dzieci i wnuki, czyli klasa na 4000

15:15 – 15:45 Dobre praktyki: Aleksandra Schoen – Kamińska – Cyfrowi, ale bezpieczni

15:45 – 16:00 Zakończenie – refleksje, rekomendacje

16:00 – 17:00 Warsztaty: Agata Baj – Myślografia w trasie – warsztaty twórcze

 

 

Witold Kołodziejczyk

Doktor nauk społecznych, redaktor naczelny miesięcznika „Edukacja i Dialog”, wykładowca w Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie i Akademii Pomorskiej w Słupsku, twórca innowacyjnej koncepcji szkoły Collegium Futurum w Słupsku i Edukacji Nowej Generacji w Gminie Lesznowola; -ekspert i trener programu Education Strategic Planning; wiceprzewodniczący Słupskiej Rady Edukacyjnej przy Prezydencie Miasta Słupsk; autor książek i wielu publikacji o tematyce edukacyjne. Prowadzi blog dla liderów edukacji: edukacjaprzyszlosci.blogspot.com

Agata Baj

Pasjonatka edukacji jako nieustannego uczenia się i rozwoju, trener efektywnych technik uczenia (się), z wykształcenia pedagog. Absolwenta Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Projektuje i prowadzi szkolenia z zakresu m.in. efektywnych metod nauczania i uczenia się. Prowadzi zajęcia dla uczniów oraz warsztaty dla nauczycieli. Właścicielka marki eduBAJ, prowadzi grupę na facebooku: MYŚLOGRAFIA. Autorka poradnika „Mapy Myśli. Poradnik dla osób uczących się” oraz publikacji edukacyjnych w magazynie TRENDY uczenie się w XXI w. Publikowała też w magazynie Awangarda w edukacji, Gazecie Szkolnej, Szkole Jazdy, Życiu Szkoły oraz na portalu edukacyjnym edunews.pl. Związana z grupą SuperBelfrzy RP.

 

 Aleksandra Schoen-Kamińska 

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 6 w Pile, Wielkopolski Nauczyciel Roku 2017. Jest współautorką scenariuszy i trenerem ścieżki muzycznej Cyfrowie DJe #Superkoderzy w programie fundacji Orange, Think i Akademii Młodego Hakera. W swej pracy wykorzystuje nowoczesne technologie, pracuje z klasą na tabletach. Wraz z uczniami realizuje polskie i europejskie projekty eTwinning. Prowadzi blogi Klikankowo, Patyczaki Tableciaki oraz klik tik.  Wspólnie z nauczycielkami redaguje blogi Zamiast Kserówki i Kostki na matmie. Członkini grupy Superbelfrzy i Superbelfrzy Mini. Jej pasją są nowoczesne technologie, "odkrzesłowione" lekcje i zajęcia muzyczne. Współpracuje z kompozytorem i aranżerem Piotrem Kają. 

 

 

Prosimy o rejestrację online.

 

Kontakt

Galaktyka Edukacji ⋅ Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile